SEF OBIECTIV

              RESPONSABILITATI:

  • Raspunde de organizarea si executarea serviciului de paza in obiectivele incredintate ;
  • Organizeaza turele de serviciu pe obiective si schimburi;
  • Zilnic si ori de cate ori este nevoie va verifica punctele de lucru privind modul de indeplinire a atributiilor de catre agenti;
  • Se ocupa impreuna cu sefii de tura la intocmirea fiselor de pontaj si a statelor de plata;
  • Colaboreaza cu organele de politie, atunci cand i se solicita;
  • Participa in cadrul comisiilor mixte la anchetarea (cercetarea) cazurilor de litigii;
  • Urmareste recuperarea bunurilor societatii care au fost distribuite agentilor in dotare;
  • Verifica respectarea normelor de protectia muncii si PSI cu ocazia controalelor intreprinse la obiective.

             CERINTE:

  • Experienta in domeniu este obligatorie – minim 2 ani;
  • Studii superioare;
  • Atestat de paza – constituie avantaj;
  • Operare PC – Ms Office (Word, Excel);
  • Abilitati organizatorice si de comunicare.

             BENEFICII:

  • Lucrul intr-un mediu profesionist;
  • Pachet salarial motivant, alcatuit din salariul fix si tichete de masa.

  Descrierea firmei

Ne-am infiintat in 2013 si functionam sub un singur scop: sa atingem excelenta in serviciile oferite clientilor nostri.
Ne desfasuram activitatea pe intreg teritoriul Romaniei, in peste 130 de obiective de lucru.
In prezent avem un numar de peste 850 de angajati, 32 Sefi de Obiectiv, 26 Inspectori de Securitate si suntem intr-o continua ascensiune in industria de securitate.
Suntem specializati pe domeniile Agricol, Industrial si Retail, experienta dobandita ca urmare a activitatii desfasurate in numeroase obiective din aceste domenii.

Contactati-ne la: 0735.188.890  sau  trimiteti un e-mail la angajari@elnetsecurity.ro

Au incredere in noi

  • penny
  • lidl
  • kaufland
  • mega-image
  • cortina_residence
  • brico
  • CARGILL
  • TNT
  • KELLER
  • ASCENDI
  • ACRIGOLA
  • ELNET
  • CERSANIT
  • DB SCHENKER
  • YAZKI
  • LEROA MERLYN
  • TIMEKEN
  • IASI AIRPORT
  • REWE
  • RAR
  • TEN BLOCKS
  • Aeroport Avram Iancu
  • TINAMR